FLERET & Z. Šuláková

So 4. 6. 19:19 - 22:00
Hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 38. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let.
Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největších pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 18 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky.

17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.
V roce 2016 se spojila s její dcerou Zuzanou, která převzala maminčiny otěže a jezdi a zpívá s Fleretem. Je to věru neuvěřitelná kopie Jarmilky a proto můžeme prohlásit- hudební tradice pokračuje.
Současní členové: Zdeněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Vít Rokyta, Radek Postava, Rosťa Koplíka Zuzana Šuláková.

Zahradní letní areál Restaurace U Letců

Účastník se zavazuje:

✅ Prokázat se při každém vstupu do areálu identifikačním náramkem. Tím bere na vědomí, že při sundání identifikačního náramku se stává neplatnou a není oprávněn se domáhat vstupu do areálu.
✅ Udržovat pořádek, chovat se slušně k ostatním účastníkům a pořadatelům a ani jiným způsobem nenarušovat průběh koncertu. Dodržovat podmínky účasti, pokyny pořadatelů a právní předpisy.
❌ Při porušení těchto podmínek může pořadatel ůčastníka vyvést pomocí ochranné služby z areálu či místa konání a nevpustit jej zpět do areálu.
? V celém areálu je přísně zakázáno❗❕
❌ Vnášení hořlavin, zbraní jakéhokoliv druhu, psychotropních látek, předmětů ohrožujících bezpečnost, pyrotechnických předmětů, laserových ukazovátek, nahrávacích zařízení, filmových kamer a videokamer!
❌ Vnášení vlastního pití ! Rozdělávání otevřeného ohně! Vstupu se psy a jinými zvířaty! Rozdávat či umisťovat v areálu jakékoli propagační a reklamní materiály bez písemného povolení pořadatele!
Kategorie Hudba
Lokalita Kukleny
Telefonc 732 144 667

Další akce